Narty

Jest 38 produktów.
Poniżej przedstawiamy aktualny stan naszych nart, niemniej jednak - pamiętaj! nie jesteśmy ograniczeni tak małą ofert...
Więcej

Podkategorie

  • Race

    W grupie Race znajdą Państwo wszystkie odpowiedniki nart zjazdowych o charakterze sportowym. Dawniej wszystkie marki tej grupie dedykowały topowe, modele zjazdowe – z wyższej półki, niewiele różniące się od narty FIS-owskich (zawodniczych). Niestety z biegiem lat grupa ta w wielu firmach została „spłaszczona”. Znajdą Państwo tutaj przekrój nart dla każdego narciarza, od amatora, który pragnie mieć nartę o sportowych deseniu i charakterze, jak i dla tych zaawansowanych narciarzy, którzy szukają maksymalnego trzymania krawędzi przy maksymalnej prędkości.  Tutaj nie ma miejsca na komfort, liczy się tylko szybkość i precyzja.

  • All Mountain

    W segmencie All Mountain lubi się dziać… co się chce :). Tutaj producenci nart rzadko kiedy trzymają się jakiś tam utartych schematów w produkowaniu nart, puszcza ich technologiczna fantazja. Jak sama nazwa wskazuję powinny znaleźć się tutaj narty, o wszechstronnym zastosowaniu – i tak właśnie jest. Są tutaj narty dla początkujących, amatorów, średnio zaawansowanych, zaawansowanych oraz bardzo dobrze jeżdżących narciarzy. Niektóre firmy dadzą nacisk na wyratrakowane trasy inne na wszechstronność terenu.  Często w tej grupie lądują narty z innowacyjnymi technologiami, które nie chcą ustąpić w swoim kunszcie nartom zawodniczym, jednak są to narty robione z myślą o jednoczesnym komforcie i precyzji.

  • Junior

    Juniorzy jako, że kochają swoich rodziców oraz idolów, często pragną ich naśladować. W tej grupie znajdziemy te same desenie co powyżej, jednak w rozmiarze mini. Technologicznie narty te robione są tak, aby dziecku było jak najłatwiej na nich jeździć.


Produkty na stronie

1

Produkty na stronie